Rejestracja
dwupoziomowe
ogródek
balkon
taras
kuchnia osobno
klimatyzacja
piwnica
garaż
miejsce parkingowe
1 pokój
2 pokoje
3 pokoje
5 i więcej

Nowi Deweloperzy
Płatne polecane

Hill Park Apartments
Marvipol Development
Warszawa, centrum
od 6000 PLN

Albatross Towers
ROBYG S.A.
Gdańsk, centrum
od 5100 PLN

Willa na Grabiszynku
Arkop Krzysztof Pianowski
Wrocław, centrum
od 5400 PLN

Reklama

Hill Park Apartments

(ocen: 0 )
Cena za m2 od 6000 PLN
Numer #19
MDM Nie
Ulica Pasymska
Typ apartament
Okolica centrum
Liczba pokoi 1, 2, 3, 4, 5 i więcej
Powierzchnia 140-223 m2
Liczba mieszkań 52
Ilość lokali usługowych 0
Inne udogodnienia

Marvipol Development

Zweryfikowany

W wyjątkowym miejscu Warszawy powstał wyjątkowy, kameralny projekt dedykowany Klientom, którzy poszukują nie tylko wysokiego standardu apartamentowego w bliskiej odległości od centrum Warszawy, ale także możliwości zamieszkania w lokalizacji posiadającej cechy spokojnego domu na przedmieściach Stolicy.

Oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność - te cztery słowa charakteryzują zainstalowany na osiedlu system Inteligentnego Budynku - najnowszy produkt DELTA DORE i WEKTA. Zastosowane w nim rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie pozwalają na zdalne sterowanie ogrzewaniem, alarmem i klimatyzacją, dają możliwość kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego oraz zapewniają bezpieczeństwo całodobowego monitoringu. Doposażona w specjalne oprogramowanie 3D recepcja dzięki zaawansowanej technologii pozwala na śledzenie online w czasie rzeczywistym stanu bezpieczeństwa mieszkań oraz garaży.

Wiemy, że nic tak nie relaksuje, jak obcowanie z naturą. Dlatego nasz wyjątkowy projekt zlokalizowaliśmy w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajdują się także Las Bielański i Park Leśny Bemowo oraz rozległa Puszcza Kampinoska. Jest to idealne miejsce zarówno dla ludzi aktywnych – kochających ruch na świeżym powietrzu, jak i tych szukających ukojenia w kontakcie z przyrodą.

Aby maksymalnie zwiększyć komfort naszych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby ruch kołowy po terenie Hill Park Apartments odbywał się wyłącznie pod ziemią. Jest to tylko jedno z wielu udogodnień, jakie oferujemy naszym Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi atrakcjami inwestycji.

;