Rejestracja
dwupoziomowe
ogródek
balkon
taras
kuchnia osobno
klimatyzacja
piwnica
garaż
miejsce parkingowe
1 pokój
2 pokoje
3 pokoje
5 i więcej

Nowi Deweloperzy
Płatne polecane

Willa na Grabiszynku
Arkop Krzysztof Pianowski
Wrocław, centrum
od 5400 PLN

Hill Park Apartments
Marvipol Development
Warszawa, centrum
od 6000 PLN

Albatross Towers
ROBYG S.A.
Gdańsk, centrum
od 5100 PLN

Reklama

Kępa Leśnicka

(ocen: 0 )
Cena za m2 do negocjacji
Numer #66
MDM Tak
Ulica Mokrzańska/Dolnobrzeska
Typ dom
Okolica spokojna okolica
Liczba pokoi 1, 2, 3, 4, 5 i więcej
Powierzchnia 160-301 m2
Liczba mieszkań 8
Ilość lokali usługowych 0
Inne udogodnienia

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.


Dane kontaktowe

Biuro sprzedaży ul. Grabiszyńska 85

+48 (71) 342-50-21

Kępa Leśnicka to osiedle domów w zabudowie szeregoweju zbiegu ulic Mokrzańskiej i Dolnobrzeskiej. Wykonane z myślą o mieszkańcach ceniących ciszę, bezpieczeństwo oraz estetykę otoczenia. Każdy z budynków mieści cztery mieszkania w zabudowie szeregowej. Lokale mają dwie kondygnacje oraz użytkowe poddasze do indywidualnej aranżacji. Powierzchnia całkowita wynosi 160 mkw, na które składają się: przestronny pokój dzienny z instalacją umożliwiającą podłączenie kominka, dwie łazienki, trzy sypialnie oraz garaż. W każdym domu znajduje się balkon, taras i ogródek.

Budynki wykonano metodą tradycyjną z materiałów ceramicznych ze stropami gęstożebrowymi typu filigran, dachy pokryte są dachówką. Balkon wykończono płytkami ceramicznymi typu gres, balustradę wykonano z profili ze stali nierdzewnej wypełnionych szkłem hartowanym. Garaże wyposażono w docieploną bramę garażową z napędem elektrycznym, sterowaną pilotem.

Każdy dom posiada odrębną instalację grzewczą oraz energooszczędny, kondensacyjny piec gazowy z funkcją odzyskiwania ciepła ze spalin wraz z ekologiczną pompą ciepła. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren osiedla ogrodzono

Inwestycja jest już zrealizowana

Kępa Leśnicka zlokalizowana jest w północnej części Leśnicy, nieopodal Lasu Mokrzańskiego, największego kompleksu leśnego w granicach administracyjnych Wrocławia. To tereny sprzyjające rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi, do których zachęcają szlaki rowerowe i piesze. Osiedle stanowi również znakomitą bazę wypadową do rodzinnych wypraw wiodących po ścieżkach przyrodniczo-edukacyjnych Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy.

;